מטפלת ברפלקסולוגיה , ארומתרפיה, פרחי באך וייעוץ לתזונה בריאה

ארומתרפיה היא שיטת טיפול העושה שימוש בשמנים ובתמציות המופקים מחלקים שונים של צמחים (- שורשים, גבעולים, עלים, פרחים, גזעים וקליפות העץ, ואף בצמחי טחב), כדי להשפיע לטובה על הגוף ועל הנפש.
ארומתרפיה מוכרת כבר לפני כ-6000 שנה בעמים ובתרבויות שונות – בסין העתיקה, אצל האינדיאנים, היוונים והרומאים, וגם אצלנו – היהודים – השתמשו בשמנים לטקסים דתיים (משיחת הנביאים), חברתיים (משיחת המלכים), לרפואות (אצל השמאנים), לבישום וקוסמטיקה (אצל מלכי מצריים, רומי ויון).
איך משתמשים בשמנים?
– ע"י אידוי ושאיפה- במבער, או דיפיוזר חשמלי, או פשוט על ידי שאיפת הניחוח ישירות מהבקבוק – השמנים נשאפים אל הריאות, ומולקולות הריח מעוררות את תגובת המוח. ועל ידי כך, בעצם, מביאים להשפעה על הגוף והנפש.
– ע"י הנחה על העור- בעיסוי – שמנים מדוללים בשמן נשא, נספגים למערכת הדם, ועם זרם הדם מזרימים את האיכויות המרפאות המיוחדות שלהם על הגוף.
– באמבט – מס' טיפות על מלח גס באמבט ישיבה או אמבט רגליים, או לחילופין – מס' טיפות בתוך חצי כוס חומץ תפוחים ולתוך אמבטיה, יעשו פלאים וירגיעו את הגוף והנפש מעומסי היום.
– בבליעה- לקיחה פנימית – לעולם לא בלי הדרכת ארומתרפיסט מוסמך!

מה בטיפול

טיפול בארומתרפיה מתחיל בשיחה. שיחה שבה אני לומדת להכיר אותך, המטופלת שלי. אני לומדת מה מציק לך, ממה את סובלת.   ולפי הכאב שלך אני בונה תמצית ארומתית. לדוגמה: כאשר מגיעה אלי מטופלת עם כאבי גב, אקשיב לה, ואשים לב לתלונות נוספות שלה. אם כאבי הגב הם התלונה העיקרית – ייתכן מאוד שאמליץ על טיפול בעיסוי עם תמציות ארומתיות  להרפיית השרירים ולטיפול במערכת התנועה. לעומת זאת, אם המטופלת סובלת מנדודי שינה, ובגלל המתח שבו היא נמצאת יש גם כאבי גב, אמליץ על טיפול בשאיפת תערובת השמנים על ידי מבער, וכך נוכל להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך, המטופלת.

כך אוכל לסייע, באמצעות הטיפול, להעצים את הבריאות, ואת איכות החיים שלך.

 

סגירת תפריט
20PX
ניגודיות